Získejte slevu 10% na svůj první nákup

Gnarlroot Normal/Heroic guide

Doporučený setup raidu:

2x Tanks / 4x Healers / 14x DPS

Styl boje:

Single target s občasnou cleavou přicházejících malých stromů.

Úvod:

Amirdrassil, the Dream’s Hope, skrývá unikátní strážce – Gnarlroot. Pod korunami zelených stromů rozráží jeho přítomnost karmínově červené růže klidnou melodii přírody. Hrdina Gnarlroot možná nehraje uklidňující melodie, ale zkouší odvahu šampionů.

Kdy použít Hero/Lust:

Přestávka po pálení kořenů, kdy má boss zvýšenou damage do sebe o 100% na 20s Uprooted Agony

Video návod

První fáze včetně jednotlivých abilit bosse:

Tainted Lasher:

Malé addky, které zvyšují celkovou újmu/dmg do raidu, když jsou aktivní, a aplikují hráčům, které zasáhnou, kouzelnou DOT ( účinky po čase) a krvácení.

Flaming Pestilence:
Vystřeluje 4 ohnivé paprsky, zasáhnutí těmito paprsky hráče postihne středním poškozením. Kromě toho každý paprsek vytvoří několik přídavných tvorů (Tainted Lasher), které jsou zpočátku neaktivní.

Controlled Burn:
4 hráči budou označeni velkým kruhem, který způsobuje nízkou pravidelnou újmu všem hráčům stojícím uvnitř, a exploduje po 6 sekundách. Exploze zanechá na zemi louži, ale také aktivuje všechny přídavné Tainted Lasher, které zasáhne. Zasáhnutím Controlled Burnem aktivujete ležící Tainted Lashers.

Dreadfire Barrage:
Typická výměna tanků.

Tortured Scream:
Toto AoE poškozuje celý raid a nelze se mu vyhnout, způsobuje střední poškození po dobu 10 sekund.

Shadowflame Cleave:
Útok před bosse, který způsobuje vysoké množství poškození.

Intermission:

Doom Cultivation:
Boss se stane imunním vůči poškození a aktivuje všechny zbývající Tainted Lashers, a pulzuje Toxic Loam, což je dodatečné raidové poškození. Každých 8 sekund se objeví červený kruh „Splintering Charcoal“, který je třeba vsáknout, aby se odstranily Doom Roots.

Doom Roots:

V každém směru se objeví několik kořenů, způsobující střední poškození, každému hráči stojícímu v objeveném kruhu. Hráči musí vsáknout „Splintering Charcoal“, aby odstranili kořeny.

Splintering Charcoal:

Po vsáknutí hráč dostane 5 stacku debuffu „Ember Charred“ z 1 výběru.
S tímto debuffem můžete zapalovat kořeny, aby se následně probudil boss z mezi fáze.

Uprooted Agony:

Když jsou Doom Roots odstraněny, boss přijímá po dobu 20 sekund 100% zvýšené poškození a je nehybný. Poté získá 10% zvýšení poškození a boj se opakuje.

Strategie:

Protože Gnarlroot je první boss, je tradičně jednoduchý. Nicméně existují některé aspekty boje (100% zvýšení poškození), které z tohoto dělají jeden z oblíbenějších prvních bossů v nedávné historii!

Strategie první fáze:

Začněte boj tím, že necháte raid rozprostřený kolem bosse; to vám pomůže s umístěním Controlled Burn, které nastane brzy po začátku boje.

Zpožďte použití Hero/Lust do konce první mezihry, kdy získáte 100% zvýšení poškození.

Vyhněte se všem ohnivím útoku před bosse, a umístěte 4 kruhy Controlled Burn na neaktivní Tainted Lashers. Používání nového systému Ping k označení strany, kam chcete jít, je skvělé pro zabránění zmatkům v raidu. Není to velký problém, pokud některé minete, ale určitě to pomůže léčitelům více během mezihry, pokud trefíte všechny!

Jakmile se Lashers stanou aktivními, měli by je tankové převzít a umístit na bosse pro dodatečné zasáhnutí a poškození AoE.

Intermission strategie:

Nakonec začne boss pouštět kouzlo „Doom Cultivation“ a stane se imunním vůči poškození. Všechny neaktivní Tainted Lashers se stanou aktivními, takže se ujistěte, že se s nimi vypořádáte jako první!

Okolo bosse se objeví masivní kořeny, které je třeba spálit. Hráči musí k tomu vsáknout kruhy „Splintering Charcoal“ a poté se dotknout kořenů. Jakmile začnou hořet, přesuňte se na další část kořene, dokud neztratíte svůj debuff „Ember-Charred„. Pokračujte v kombinaci Vsákni a Spaluj, dokud nezmizí všechny kořeny.

Léčitelé musí být v této fázi pozorní, protože na celý raid konstantně působí tikající poškození, který se může rychle zhoršit, pokud některé kruhy nejsou vsány.

Jakmile jsou všechny kořeny pryč, bude boss po dobu 20 sekund přijímat 100% zvýšené poškození. Ujistěte se, že máte připraveny všechny své cooldowny a útočte na bosse, když přijímá extra poškození.

Boss bude způsobovat o 10% více poškození po každé mezihře.

Po mezihře se opakuje dosavadní průběh boje.

Stojí za zmínku, že v závislosti na nastavení zdraví Hrdinského Gnarlroota může být nutné projít několika mezihrami. Doporučujeme použít Hero/Lust a cooldowny ihned po skončení mezihry, když boss přijímá zvýšené poškození, zejména pokud je v dostřelu pro vyřazení (pod 30% zdraví).

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Návody
3. 3. 2024

JAK ZÍSKAT FYR’ALATH THE DREAMRENDER

Amirdrassil, the Dream's Hope Guide
22. 12. 2023

Larodar, keeper of the flame Normal/Heroic Guide

Amirdrassil, the Dream's Hope Guide
22. 12. 2023

Volcoross Normal/Heroic guide

Vyplňte email

Zašleme vám na něj slevový kód na první nákup.

Vážení zákazníci,

Máme pro vás skvělou zprávu! Od 17. do 31. července se každá vaše objednávka na našem e-shopu automaticky zapojí do soutěže o parádní ceny:

1. cena: 300.000g Retail Dragonflight
2. cena: 15.000g Cataclysm

Nakupujte, bavte se a zvyšte svou šanci na výhru!

Držíme vám palce a děkujeme, že jste s námi!

💰 Dragonflight 1Kč za 1000g 💰

💰 Cataclysm goldy 30kč za 1.000g 💰
🎁Ke každé objednávce navíc BONUS 25% ZDARMA.🎁

💎 VIP Heroic Cataclysm Raid boost více info na FB💎
volný termín: neděle 16:00

💎 Panda Remix SOO Mythic – 400Kč💎
termíny vždy 19:00-21:00

🔥 Amirdrassil Fyrakk Mythic + Mount NON Awakened 4.499Kč 🔥