Získejte slevu 10% na svůj první nákup

Volcoross Normal/Heroic guide

Doporučený setup raidu:

2x Tanks / 4x Healers / 14x DPS

Styl boje:

Single target.

Úvod:

Volcoross, kobra plivající oheň, se vynořuje z hlubin Firelands, připravená, aby se v nadcházející epizodě Chandler’s Wildlife. Jediná otázka, která přetrvává jako stín, kterému byste se měli úplně vyhnout, pokud ho uvidíte, je, zda mu při konfrontaci na obtížnost Mythic vyraší nohy! Náš průvodce Heroic Volcoross vám pomůže porazit tohoto bosse během okamžiku!

Kdy použít Lust/Hero:

Na začátku boje (Pull)

Video návod:

Mechaniky bosse:

Serpent´s Fury

Posílá nevyhnutelný paprsek směrem ke každému hráči, způsobující střední množství poškození každých 0,5 sekundy po dobu 5 sekund.

Coiling Flames

Několik hráčů získá kruh, který způsobuje nízké poškození každému, kdo v něm stojí, ale zvyšuje se, čím menší kruh je. Trvá 10 sekund, než se kruh ztratí, a poté přeskočí na další cíl.

Flood of the Firelands:

Při 100 energii se Volcoross ponoří do magmatu a vysílá ven 2 obrovské koule lávy, které musí celý raid absorbovat, aby se poškození rozložilo. Pokud se mu nepodaří zasáhnout alespoň 4 hráče ( v každém soaku), namísto toho způsobí vysoké poškození celému raidu a celou oblast pokryje Hellboilem.

Hellboil:

Magma na zemi, která způsobuje střední množství poškození každému, kdo v ní stojí. Spustí enrage bosse, pokud pokryje celou arénu.

Volcanic Disgorge:

Víry, které způsobují vysoké poškození, pokud se jim nedokážete vyhnout.

Scorchtail Crash:

Na každé straně se objeví velký stín, převážně tam, kde stojí několik hráčů. Po několika sekundách se boss boss v této oblasti ožene ocasem a způsobí smrtelné poškození každému, kdo je jím zasažen.

Dále vysílá několik koulí magmy, kterým je třeba se vyhnout, protože způsobují vysoké poškození.

Molten Venom (tank abilita):

Toto je DoT (Damage over Time) pro tanky, které zvyšuje přijaté poškození od Cataclysm Jaws o 50%.

Tankové by měli vyměnit pozici, když získáte druhý stack.

Cataclysm Jaws (tank abilita):

Tato mechanika je jednoduchý útok pro tanky, která způsobuje obrovské fyzické poškození a střední množství ohnivého poškození aktuálnímu tankovi.

Serpent´s Wrath (Enrage):

Pokud je celá oblast pohlcena Hellboilem (pokryta magmou), pak boss spustí svou schopnost zuřivosti, která se zvyšuje každých 0,5 sekundy a velmi rychle vyhladí celý raid.

Combusting Rage (Soft Enrage):

Pokud v blízkosti bosse nestojí žádný cíl, boss zasáhne celý raid středním množstvím poškození každou sekundu.

Strategie:

Heroický Volcoross momentálně zahrnuje jednu taktickou mechaniku, kromě standardního vyhýbání se a rozprostření.

Rozdělte celý váš raid do 2 rovnocenných skupin. To proto, že budete potřebovat absorbci Flood of the Firelands, která později ve hře zahrnuje absorpci na opačné straně místnosti, a proto se budete muset rozmístit.

Flood of the Firelands (první)

Při 100 energii se Volcoross ponoří a dostanete 2 kruhy k absorpci, blízko místa, kde celý raid stojí. Jednoduše nechte Skupinu 1 a Skupinu 2 absorbovat jejich přidělený kruh a použijte nějaké defenzivní schopnosti.

Poté, co jste absorbovali, by měla každá skupina běžet na svou přidělenou stranu, protože oblast absorpce bude nyní pokryta magmou.

Flood of the Firelands (druhý)

To je podruhé, kdy boss dosáhne 100 energie, a nyní budete mít oba kruhy na absorpci daleko od sebe kvůli lávě pokrývající předchozí místo absorpce.

Flood of the Firelands (třetí)

Toto by mělo fungovat jako absorpce enrage. Jakmile dokončíte tuto absorpci, celá mapa bude pokryta magmou a bude spuštěno Serpent’s Wrath.

Pokud jste dosáhli do tohoto bodu, stále musíte absorbovat 2 obrovské kruhy, ale poté už jde jen o to buď zabít bosse, nebo udržet raid na živu.

Mimo to se všechny ostatní schopnosti opakují, pozor si hlavně dávejte na kruhy na hráčích, aby jste nedostávali zbytečné poškození navíc, a vyhnuli se padajícímu se ocasu (Scorchtail Crash) ten vás může zabit, takže se ujistěte, že se mu za každou cenu vyhnete.

Léčitelé by měli mít vždy připravené cd na odlétajícího hada (Serpent’s Fury), způsobuje těžké poškození celému raidu po dobu 5 sekund a přidává k tomu kruhy.

Pamatujte, že i když má Heroický Volcoross velmi omezený počet schopností, pořád se jedná o boj, kde je intenzivní poškození do raidu, ale i zároveň krátký čas pro zabití bosse dřív, než bude celá platforma od lávy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Návody
3. 3. 2024

JAK ZÍSKAT FYR’ALATH THE DREAMRENDER

Amirdrassil, the Dream's Hope Guide
22. 12. 2023

Larodar, keeper of the flame Normal/Heroic Guide

Amirdrassil, the Dream's Hope Guide
10. 12. 2023

Igira the cruel Normal/Heroic guide

Vyplňte email

Zašleme vám na něj slevový kód na první nákup.