Získejte slevu 10% na svůj první nákup

Igira the cruel Normal/Heroic guide

Doporučený setup raidu:

2x Tanks / 4x Healers / 14x DPS

Styl boje:

Single target s občasnou cleavou/aoe spear.

Užitečné schopnosti: Silné AoE třídy s velkým burstem

Úvod:

Vítejte v oblasti Hrdinské Igiry Cruel, kde se láska a boj prolínají v neobvyklém tanci. Ačkoliv jméno naznačuje krutost, ve skutečnosti je tento souboj dokonalým místem pro váš příští Valentýnský den. Buďte však připraveni, když Igira sevře své zbraně, něžné objetí náklonnosti se promění v mohutnou sílu, která zadá drtivý úder.

Kdy použít Hero/Lust:

Na začátku boje (Pull)

Video návod:

Mechaniky bosse:

Shared Agony(tank abilita):

Zasáhne nejbližšího hráče k aktivnímu tankovi (ideálně druhého tanka), ale pokud nejsou žádní hráči v blízkosti, pak zasáhne aktuálního tanka, ale s větší silou.

Bistering Spear:

Několik hráčů dostane velký kruh, který exploduje, způsobující střední množství poškození a zanechává louži na zemi. Cíleného hráč také spoután a ten je přitahován do louže, dokud není zabita.

Twisting Blade:

Igira se obrátí směrem k náhodnému hráči a vystřelí 3 čepele tímto směrem. Každá čepel způsobí střední poškození hráčům, kteří jsou zasaženi, ale jsou snadno vyhnutelné.

Marked for Torment:

Igira odhodí hráče daleko od sebe a označí 3 zbraně. Hráči musí plně vsáknout 1 zbraň před koncem mezihry, jinak boss vyhladí celý raid.

Ohnivé kroužky budou směřovat ke každému hráči, kterému způsobí vysoké poškození při zásahu.

Hráči stojící v jednom z kruhů zbraně jej zmenší, rychlost závisí na tom, kolik hráčů je uvnitř. Hráči, kteří vsáknou, získají debuff, který zvyšuje přijímané poškození při opětovném vsáknutí.

Hacking Torment:

Tato mechanika vytvoří kruh na aktuálním tankovi, který musí být vsán, aby se rozdělilo poškození.

Měli byste rozdělit raid do 2 rovnocenných skupin a střídat se ve vsávání této schopnosti. Mechanika způsobuje střední množství poškození celému raidu, pokud je provedena správně.

Slicing Torment:

Přeskakuje na několik míst jednotlivých hráčů, způsobují vysoké poškození a vysílá shadow vlny, které také způsobují vysoké množství poškození, pokud vás zasáhnou.

Flaying Torment:

Umístí absorpci na všechny hráče, která exploduje, způsobujíc střední poškození celému raidu, pokud není odstraněna. Pokud absorpci odstraníte, hráč vysílá několik stínových koulí, které způsobují střední poškození každému, kdo je zasažen.

Harvest of Screams:

Po každé mezihře boss způsobí o 10% více poškození.

Strategie:

Rozdělte svůj raid do 3 skupin a přiřaďte je k jedné zbrani. Měli byste značkovat zbraně světovými značkami.

Doporučujeme vsávat zbraně v tomto pořadí:

1.Slicing
2.Flaying
3.Hacking

Držte bosse u zdi a otočte ji směrem od raidu, aby hráči nebyli náhodně vymazáni Vicious Swing.

Hráči, na které je zaměřen Blistering Spear, by měli umístit kruhy co nejblíže bosse pro dodatečné cleave poškození a ujistěte se, že oštěpy zničíte co nejdříve!

Příklad umístění pro maximální efektivitu:

Malé zelené šipky ukazují optimální směr úhybu pro melee hráče, kteří se chtějí vyhnout zásahu od počátečního pádu oštěpu.

Uhýbejte Twisting Blade a připravte se na mezihru, jakmile dosáhne boss 100 energie.

Mezihra:

Nechte přiřazenou skupinu běžet ke zbrani, kterou mají vsávat. Dojde k malému odhazu a boss vystřelí paprsek na všechny 3 zbraně, čímž je aktivuje.

Přiřazená skupina by se měla seskupit pevně a běžet společně ve stejném směru uvnitř kruhu zbraně, zatímco se vyhýbá loužím. V závislosti na nastavení obtížnosti Igiry na Hrdinské, může být užitečné mít ve každé skupině hráče s magickou imunitou, abyste zajistili, že můžete vsávat i tehdy, když je celý kruh pokryt loužemi.

První fáze

Igira nyní způsobuje zvýšené poškození a provádí všechny své schopnosti od začátku boje a k tomu přidává jednu další schopnost. Tato nová schopnost závisí na tom, kterou zbraň jste naposledy vsákli.

Slicing

S „Slicing Torment“ skočí boss na několik umístění hráčů (2), což jednoduše musíte uhýbat. Buďte opatrní, když se boss vrací, protože stále můžete být zasáhnuti „Vicious Swing„.

Flaying

S Flaying Tormentem bude polovina vašeho raidu označena malým červeným kruhem; hráči označení tímto způsobem musí ustoupit od ostatních, protože dotek s jinými hráči způsobí poškození.

Léčitelé musí absorpci co nejdříve uzdravit, takže se ujistěte, že máte přiděleny efektivní cooldowny na zvýšení léčebného výkonu. Jakmile je absorpce vyléčena, hráči vysílají koule, které jdou od nich na všechny strany, a kterým musí každý uhýbat, protože způsobují střední množství poškození, pokud zasáhnou. Pokud absorpce vyprší, celý raid utrpí střední poškození, ale to se rychle může vymknout kontrole a způsobit wipe, pokud několik hráčů vyprší ve stejný okamžik.

Hacking

Hacking Torment je jednoduchá mechanika rozdělení poškození mezi jednotlivé hráče. Měli byste rozdělit celý váš raid do dvou skupin a střídat mezi nimi, kdo bude v daný moment absorbovat poškození. Pokud je provedeno správně, utrpíte nízké až střední množství poškození, což tuto schopnost činí poměrně nevýraznou.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Návody
3. 3. 2024

JAK ZÍSKAT FYR’ALATH THE DREAMRENDER

Amirdrassil, the Dream's Hope Guide
22. 12. 2023

Larodar, keeper of the flame Normal/Heroic Guide

Amirdrassil, the Dream's Hope Guide
22. 12. 2023

Volcoross Normal/Heroic guide

Vyplňte email

Zašleme vám na něj slevový kód na první nákup.